دوره پروژه محور قطعات پرکاربرد الکترونیکی

محتوای بسته آموزشی : دیتاشیت خوانی ، توضیح عملکرد و نحوه راه اندازی انواع قطعات پرکاربرد الکترونیکی + پروژه های عملی  شبیه سازی با نرم افزار پروتیوس و کدویژن AVR

پیش نیاز : دوره مقدماتی تکنیک های طراحی pcb    

 

به زودی منتشر خواهد شد …

آیا شما می‌خواهید به دنیای زیبا و پر از شگفتی الکترونیک وارد شوید و توانایی طراحی

و انجام پروژه های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی را به دست آورید؟؟؟؟

شما با مشاهده این دوره آموزشی با انواع قطعات پرکاربرد دیجیتال و آنالوگ آشنا می شوید و کار با هر یک رو می آموزید تا درنهایت به توانایی نسبی کاربرد آنها در پروژه ها و ایده های صنعتی و آزمایشگاهی دست پیدا کنید . شما با درکی که از نحوه استفاده این قطعات الکترونیکی پیدا می کنید میتوانید نحوه استفاده قطعات مشابه رو فهمیده و آنها را در پروژه‌هایتان به کار بگیرید . در حقیقت این دوره آموزشی درک جامعی به شما می دهد که می توانید نیاز خودتان را در طراحی و پیاده سازی ایده ها و پروژه هایتان برطرف کنید .

چرا من تصمیم گرفتم این دوره را برگزار کنیم

زمانی که در دانشگاه درس می خواندم احساس می کردم که درک خاصی از تئوری‌هایی که میخوانم ندارم و دروس دانشگاه رو یکی پس از دیگری پاس میکردم . از طرفی بسیاری از این مباحث رو به دلیل استفاده نکردن به طور طبیعی فراموش می کردم به همین علت درس های تئوری دانشگاه برای من بسیار خسته کننده و سنگین شده بود تا اینکه یک روز تصمیم گرفتم این رویه رو عوض کنم . به یک تغییر اساسی در نحوه آموزش خودم نیاز داشتم . از آن روز به بعد رفتم به سراغ انجام پروژه های عملی مربوط به هر درس و تصمیم گرفتم که در دو سال آخر دانشگاه در کنار دروس تئوری ، به صورت عملی با انجام پروژه های مختلف ، یک مهندس الکترونیک واقعی شوم. این مسئله که به شما توضیح دادم مشکل اساسی خیلی از دانشجویان است و من به همین دلیل تصمیم گرفتم دوره آشنایی با قطعات پرکاربرد الکترونیک رو در قالب پروژه های عملی برای شما برگزار کنم.  

آیا میخواهید پروژه های خودتان را به راحتی طراحی و پیاده سازی کنید

اگر شما یک مهندس برق هستید باید اصول راه اندازی کاربردی ترین قطعات الکترونیک را بدانید که پیش نیاز آن دانستن اصول دیتاشیت خوانی قطعات است . در این دوره آموزشی علاوه بر معرفی قطعات در قالب  انجام پروژه‌های مختلف ، دیتا شیت هر قطعه به طور کامل معرفی شده و با درکی که از استفاده قطعات مختلف پیدا می کنید می توانید نیاز خودتان را در هر زمینه‌ای برطرف کنید.  در نهایت می توانید ایده ها و پروژه هایتان را مستقل از طراحان بیرون طراحی و پیاده سازی کنید

شما با گذراندن این دوره یک مهندس الکترونیک می شوید!!!! 

شما با مشاهده کامل این دوره با اصول اصلی طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال آشنا می شوید و قادر خواهید بود مانند یک مهندس الکترونیک پروژه های خودتان را طراحی و پیاده سازی کند .

شما در این دوره آموزشی علاوه بر آشنایی با قطعات مختلف الکترونیک و نحوه کار با آنها با اصول دیتاشیت خوانی هم آشنا می شوید . مهارت خواندن دیتاشیت یکی از ضروری ترین نیازهای هر مهندس برق است .

به جای خرید ماهی ماهیگیری را بیاموزیم

شما می توانید براحتی پروژه های خودتان را به طراحان بیرون بدهید و بدون هیچ دغدغه‌ای محصول نهایی رو بگیرید ولی بعد از آن برای  تغییر کوچکی در پروژه باید پیش طراح خودتان بروید و با پرداخت پول های گزاف از او بخواهید که تغییرات مورد نیاز رو برای شما ایجاد کند .

این در حالی است که اگر شما خودتان پروژه را طراحی و پیاده سازی کرده باشید در زمان مورد نیاز هر زمان که بخواهید

 می توانید برای تغییرات یا تعمیرات مورد نیازتان به طور مستقل اقدام کنید . بنابراین ما در اینجا…..

ماهیگیری را به شما یاد می دهیم تا خودتان متخصص پروژه هایتان شوید

این دوره آموزشی مناسب چه کسانی است

  • اگر شما یک دانشجوی رشته مهندسی برق هستید 
  • اگر میخواهید پروژه های برقی خودتان را طراحی و پیاده سازی کنید
  • اگر شما قصد کار کردن در یک شرکت الکترونیکی را دارید
  • این دوره آموزشی برای شما بسیار مفید و موثر خواهد بود

سرفصل های دوره